JKJ Travel s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 22364790
DIČ: CZ22364790
Branická 213/53, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Velkoobchod
46
Datum vzniku:
12. 12. 2024
Základní kapitál:
1 Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 415182/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Zprostředkování obchodu a služeb; Velkoobchod a maloobchod; Ubytovací služby …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jana Vondráková od 12. 12. 2024jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Obchodní rejstřík
Způsob jednání:
Jednatel je oprávněn jednat jménem společnosti samostatně.
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
3 listin · 1 účetních závěrek2025
- notářský zápis [NZ 503/2025]C 415182/SL3/MSPH
2024
- účetní závěrka [2024]C 415182/SL2/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 315/2024]C 415182/SL1/MSPH· založeno 12. 12. 2024
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma JKJ Travel s.r.o. v insolvenci?
JKJ Travel s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je JKJ Travel s.r.o. plátce DPH?
JKJ Travel s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma JKJ Travel s.r.o. sídlí?
JKJ Travel s.r.o. má sídlo na adrese Branická 213/53, Praha, 147 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗