Hrouda Bohemia s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 22149431
DIČ: CZ22149431
Nademlejnská 1065/6, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Právní a účetní služby
69200
Datum vzniku:
11. 10. 2024
Základní kapitál:
12,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 411675/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v následujících oborech činnosti: -Zprost…; Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Miroslav Hrouda od 29. 12. 2025jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Hrouda Bohemia s.r.o. v insolvenci?
Hrouda Bohemia s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Hrouda Bohemia s.r.o. plátce DPH?
Hrouda Bohemia s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Hrouda Bohemia s.r.o. sídlí?
Hrouda Bohemia s.r.o. má sídlo na adrese Nademlejnská 1065/6, Praha, 198 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗