MYEV CARS s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 22147101
DIČ: CZ22147101
Poličanská 1487, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Reklama a průzkum trhu
731
Datum vzniku:
15. 10. 2024
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 411601/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: o Zprostředkování obchodu a služeb. o Ve…; Zprostředkování spotřebitelského úvěru; Zprostředkovatelská činnost v pojišťovnictví
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
David Teocharis od 10. 3. 2026jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Ondřej Čmelík od 10. 3. 2026jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma MYEV CARS s.r.o. v insolvenci?
MYEV CARS s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je MYEV CARS s.r.o. plátce DPH?
MYEV CARS s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma MYEV CARS s.r.o. sídlí?
MYEV CARS s.r.o. má sídlo na adrese Poličanská 1487, Praha, 190 16.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗