ZARDO EVENT PRODUCTIONS s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 21492379
DIČ: CZ21492379
Kloboučnická 1735/26, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku:
19. 4. 2024
Základní kapitál:
5,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 402771/MSPH
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, zejména v těchto oborech činnosti: 1. Po…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Adéla Jaucová od 19. 4. 2024jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma ZARDO EVENT PRODUCTIONS s.r.o. v insolvenci?
ZARDO EVENT PRODUCTIONS s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je ZARDO EVENT PRODUCTIONS s.r.o. plátce DPH?
ZARDO EVENT PRODUCTIONS s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma ZARDO EVENT PRODUCTIONS s.r.o. sídlí?
ZARDO EVENT PRODUCTIONS s.r.o. má sídlo na adrese Kloboučnická 1735/26, Praha, 140 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗