Elektroinstalace Malý s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 21222045
DIČ: CZ21222045
Maršovická 306, Jablonec nad Nisou

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Maršovická 306, Jablonec nad Nisou Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Opravy strojů 33200
Datum vzniku: 13. 2. 2024
Základní kapitál: 20,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 51765/KSUL
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s těmito obory činnosti: Výroba elektroni…; Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení; Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Tomáš Malý od 13. 2. 2024
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Elektroinstalace Malý s.r.o. v insolvenci?

Elektroinstalace Malý s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Elektroinstalace Malý s.r.o. plátce DPH?

Elektroinstalace Malý s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Elektroinstalace Malý s.r.o. sídlí?

Elektroinstalace Malý s.r.o. má sídlo na adrese Maršovická 306, Jablonec nad Nisou, 468 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗