METALLINK Industries s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 21013063
DIČ: CZ21013063
Lublaňská 267/12, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Zemědělství
016
Datum vzniku:
14. 12. 2023
Základní kapitál:
10,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 395562/MSPH
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - poskytování služeb pro zemědělství, zahr…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Vasyl Olefir od 14. 12. 2023jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma METALLINK Industries s.r.o. v insolvenci?
METALLINK Industries s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je METALLINK Industries s.r.o. plátce DPH?
METALLINK Industries s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma METALLINK Industries s.r.o. sídlí?
METALLINK Industries s.r.o. má sídlo na adrese Lublaňská 267/12, Praha, 120 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗