BP Invest Stav s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 19965567
DIČ: CZ19965567
Zvonařka 408/16, Brno
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Realitní činnost
68200
Datum vzniku:
28. 11. 2023
Základní kapitál:
200 Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 136888/KSBR
Předmět podnikání (výběr):
správa vlastního majetku; pronájem nemovitých věcí, bytů a nebytových prostor; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. s obory činností náležejících do živnosti…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Dmytro Pobigun od 28. 11. 2023jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Vasyl Braun od 28. 11. 2023jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma BP Invest Stav s.r.o. v insolvenci?
BP Invest Stav s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je BP Invest Stav s.r.o. plátce DPH?
BP Invest Stav s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma BP Invest Stav s.r.o. sídlí?
BP Invest Stav s.r.o. má sídlo na adrese Zvonařka 408/16, Brno, 617 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗