FILLAMENTUM AERDEO s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 19900759
DIČ: CZ19900759
nám. Míru 1217, Hulín

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: nám. Míru 1217, Hulín Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Plasty a guma 22
Datum vzniku: 7. 11. 2023
Základní kapitál: 10,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 136551/KSBR
Předmět podnikání (výběr): Správa vlastního majetku.; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v rozsahu oborů činností: - Výroba plastov…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Bc. Martina Vítková od 7. 11. 2023
    jednatel
  • Ing. Milan Pivoda od 7. 11. 2023
    jednatel
  • FILLAMENTUM a.s. od 7. 11. 2023
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma FILLAMENTUM AERDEO s.r.o. v insolvenci?

FILLAMENTUM AERDEO s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je FILLAMENTUM AERDEO s.r.o. plátce DPH?

FILLAMENTUM AERDEO s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma FILLAMENTUM AERDEO s.r.o. sídlí?

FILLAMENTUM AERDEO s.r.o. má sídlo na adrese nám. Míru 1217, Hulín, 768 24.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗