Hasiči potápěči s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 19818475
DIČ: CZ19818475
Verdunská 537/14, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Ostatní odborné služby
74902
Datum vzniku:
12. 10. 2023
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 392088/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činnosti: - poskytování služeb p…; Technicko - organizační činnost v oblasti požární ochrany; Silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hm…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Luboš Vegner od 12. 10. 2023jednatelspolečníkPodíl: 100 %
-
Ondřej Pošta od 12. 10. 2023jednatel
-
Sára Malíková od 17. 5. 2024jednatel
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Hasiči potápěči s.r.o. v insolvenci?
Hasiči potápěči s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Hasiči potápěči s.r.o. plátce DPH?
Hasiči potápěči s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Hasiči potápěči s.r.o. sídlí?
Hasiči potápěči s.r.o. má sídlo na adrese Verdunská 537/14, Praha, 160 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗