ABS Invest Group s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 19382421
DIČ: CZ19382421
Školská 689/20, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Školská 689/20, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 46190
Datum vzniku: 26. 5. 2023
Základní kapitál: 150,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 385721/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činnosti: - zprostředkování obch…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Adam Smíšek od 26. 5. 2023
    jednatelspolečník
    Podíl: 33,3333 %
  • JUDr. Lumír Bareš, LL.M. od 26. 5. 2023
    jednatelspolečník
    Podíl: 33,3333 %
  • Viktor Al-Hamid od 26. 5. 2023
    jednatelspolečník
    Podíl: 33,3333 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma ABS Invest Group s.r.o. v insolvenci?

ABS Invest Group s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je ABS Invest Group s.r.o. plátce DPH?

ABS Invest Group s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma ABS Invest Group s.r.o. sídlí?

ABS Invest Group s.r.o. má sídlo na adrese Školská 689/20, Praha, 110 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗