Otosoft Food s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 17812411
Podvinný mlýn 2126/1, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Podvinný mlýn 2126/1, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Pozemní doprava 49410
Datum vzniku: 7. 12. 2022
Základní kapitál: 1,0 tis. Kč
Spisová značka: C 377111/MSPH
Předmět podnikání (výběr): správa vlastního majetku; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (s výjimkou oboru živnosti volné č. 82), z…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Michal Ťok od 7. 12. 2022
    jednatel
  • ToMatesOne s.r.o. od 7. 12. 2022
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2024

Společnost Otosoft Food s.r.o. v roce 2024 dosáhla zisku 288,0 tis. Kč a tržby dosáhly 2,0 mil. Kč.

2,0 mil. Kč
Tržby
288,0 tis. Kč
Zisk
2,0 mil. Kč
Celkové výnosy
1,0 mil. Kč
Aktiva
226,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
78 %
Celková zadluženost
27,6 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 2,0 mil. Kč 288,0 tis. Kč

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2024

Aktiva

  • Krátkodobé pohledávky385,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky658,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál1,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let-63,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období288,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky817,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 13. 11. 2024
Datová schránka: k67ktt2
Další aktivní firmy na adrese sídla: 195

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

5 listin · 3 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Otosoft Food s.r.o. v insolvenci?

Otosoft Food s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Otosoft Food s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla Otosoft Food s.r.o. tržby 2,0 mil. Kč.

Je firma Otosoft Food s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2024 Otosoft Food s.r.o. dosáhla zisku 288,0 tis. Kč.

Kde firma Otosoft Food s.r.o. sídlí?

Otosoft Food s.r.o. má sídlo na adrese Podvinný mlýn 2126/1, Praha, 190 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗