PK WOOD s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 17662141
DIČ: CZ17662141
Za Humny 199, Písek

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Za Humny 199, Písek Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 4673
Datum vzniku: 20. 10. 2022
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 32594/KSCB
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech: Zprostředkování obchodu a slu…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Petr Kotšmíd od 20. 10. 2022
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma PK WOOD s.r.o. v insolvenci?

PK WOOD s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je PK WOOD s.r.o. plátce DPH?

PK WOOD s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma PK WOOD s.r.o. sídlí?

PK WOOD s.r.o. má sídlo na adrese Za Humny 199, Písek, 397 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗