Na Vyhlídce Jince, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 17498716
DIČ: CZ17498716
Pod Zdenkou 295, Nový Jáchymov

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Pod Zdenkou 295, Nový Jáchymov Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Výstavba budov 4120
Datum vzniku: 5. 9. 2022
Základní kapitál: 3,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 371305/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: Ubytovací služby, Nákup,…; Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Vojtěch Staněk od 5. 9. 2022
    jednatelspolečník
    Podíl: 66,6667 %
  • Karel Oliva od 16. 6. 2025
    jednatelspolečník
    Podíl: 33,3333 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost Na Vyhlídce Jince, s.r.o. v roce 2025 vykázala ztrátu 62,0 tis. Kč.

0 Kč
Tržby
62,0 tis. Kč
Ztráta
9,0 mil. Kč
Aktiva
-59,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
100 %
Celková zadluženost
−0,7 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 −62,0 tis.2022020230202402025−62,0 tis.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 020220202302024020250
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 0 Kč -62,0 tis. Kč
2024 0 Kč 0 Kč
2023 0 Kč 0 Kč
2022 0 Kč 0 Kč

Výkaz zisku a ztráty je podán, tržby z prodeje zboží, výrobků a služeb jsou v něm nulové.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Krátkodobé pohledávky7,2 mil. Kč
  • Peněžní prostředky1,8 mil. Kč
  • Časové rozlišení18,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál3,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období-62,0 tis. Kč
  • Dlouhodobé závazky9,0 mil. Kč
  • Časové rozlišení57,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 7. 7. 2025
Datová schránka: ayvvcvs
Další aktivní firmy na adrese sídla: 2

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

7 listin · 4 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí sídla

  • Tyršova 809/39, 26801 Hořovice5. 9. 2022 – 7. 7. 2025

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Ing. Radek Vasserbauerjednatel, společník5. 9. 2022 – 3. 7. 2025
  • Luděk Anýžjednatel, společník5. 9. 2022 – 3. 7. 2025

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Na Vyhlídce Jince, s.r.o. v insolvenci?

Na Vyhlídce Jince, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma Na Vyhlídce Jince, s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 Na Vyhlídce Jince, s.r.o. vykázala ztrátu 62,0 tis. Kč.

Je Na Vyhlídce Jince, s.r.o. plátce DPH?

Na Vyhlídce Jince, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Na Vyhlídce Jince, s.r.o. sídlí?

Na Vyhlídce Jince, s.r.o. má sídlo na adrese Pod Zdenkou 295, Nový Jáchymov, 267 03.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗