Go Yacht s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 17455979
DIČ: CZ17455979
Rybná 716/24, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Pronájem a leasing
772
Datum vzniku:
24. 8. 2022
Základní kapitál:
10,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 371960/MSPH
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: Výroba, opravy a údržba s…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Tomáš Krejza od 24. 8. 2022jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Go Yacht s.r.o. v insolvenci?
Go Yacht s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Go Yacht s.r.o. plátce DPH?
Go Yacht s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Go Yacht s.r.o. sídlí?
Go Yacht s.r.o. má sídlo na adrese Rybná 716/24, Praha, 110 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗