DONATI LEGAL s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Mgr. Gabriela Donati od 11. 8. 2022jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
9 listin · 4 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] rozvahaC 371397/SL8/MSPH
- účetní závěrka [2025] přílohaC 371397/SL9/MSPH
- účetní závěrka [2024] rozvahaC 371397/SL6/MSPH
- účetní závěrka [2024] PřílohaC 371397/SL7/MSPH
- účetní závěrka [2023] RozvahaC 371397/SL5/MSPH
- účetní závěrka [2023] PřílohaC 371397/SL4/MSPH
- účetní závěrka [2022] ROZVAHAC 371397/SL2/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 382/2022]C 371397/SL1/MSPH
- účetní závěrka [2022] PřílohaC 371397/SL3/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma DONATI LEGAL s.r.o. v insolvenci?
DONATI LEGAL s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je DONATI LEGAL s.r.o. plátce DPH?
DONATI LEGAL s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma DONATI LEGAL s.r.o. sídlí?
DONATI LEGAL s.r.o. má sídlo na adrese Lomnického 1705/7, Praha, 140 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗