Shipmonk Europe s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 17353238
DIČ: CZ17353238
Rohanské nábřeží 678/23, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Skladování
52290
Datum vzniku:
22. 7. 2022
Základní kapitál:
10,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 370144/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
správa vlastního majetku; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v jejímž rámci jsou společností vykonáván…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jan Bednář od 3. 8. 2023jednatel
-
Václav Jareš od 28. 6. 2023jednatel
-
Shipmonk Intermediate, Inc. od 22. 7. 2022společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Shipmonk Europe s.r.o. v insolvenci?
Shipmonk Europe s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Shipmonk Europe s.r.o. plátce DPH?
Shipmonk Europe s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Shipmonk Europe s.r.o. sídlí?
Shipmonk Europe s.r.o. má sídlo na adrese Rohanské nábřeží 678/23, Praha, 186 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗