CB Reality Světlá s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 17317053
DIČ: CZ17317053
Jiráskova 223/19, Poděbrady
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Realitní činnost
6820
Datum vzniku:
18. 7. 2022
Základní kapitál:
10,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 374107/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; správa vlastního majetku
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Jaroslav Seifrt od 22. 8. 2022jednatel
-
Pavel Louda od 22. 8. 2022jednatel
-
Crystal BOHEMIA, a.s. od 22. 8. 2022společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma CB Reality Světlá s.r.o. v insolvenci?
CB Reality Světlá s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je CB Reality Světlá s.r.o. plátce DPH?
CB Reality Světlá s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma CB Reality Světlá s.r.o. sídlí?
CB Reality Světlá s.r.o. má sídlo na adrese Jiráskova 223/19, Poděbrady, 290 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗