Workplace Options Central and Eastern Europe s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 17083664
DIČ: CZ17083664
Holečkova 100/9, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Zdravotnictví
8690
Datum vzniku:
3. 5. 2022
Základní kapitál:
10,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 366318/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v rozsahu těchto oborů činnosti: - Vydava…; Psychologické poradenství a diagnostika
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Alan Stephen King od 13. 9. 2022jednatel
-
Francis Craig Mcnulty od 13. 9. 2022jednatel
-
Naciye Berjin Adibelli od 13. 9. 2022jednatel
-
Workplace Options Finance, S.à r.l. od 13. 9. 2022společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Workplace Options Central and Eastern Europe s.r.o. v insolvenci?
Workplace Options Central and Eastern Europe s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Workplace Options Central and Eastern Europe s.r.o. plátce DPH?
Workplace Options Central and Eastern Europe s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Workplace Options Central and Eastern Europe s.r.o. sídlí?
Workplace Options Central and Eastern Europe s.r.o. má sídlo na adrese Holečkova 100/9, Praha, 150 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗