TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Blanka Šedivá od 10. 6. 2009jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Ing. Emil Šedivý od 30. 4. 2014jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. v roce 2025 snížila zisk o 75 % na 26,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 18 % na 745,0 tis. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 745,0 tis. Kč | 26,0 tis. Kč |
| 2024 | 632,0 tis. Kč | 103,0 tis. Kč |
| 2023 | 752,0 tis. Kč | 232,0 tis. Kč |
| 2022 | 839,0 tis. Kč | 43,0 tis. Kč |
| 2021 | 656,0 tis. Kč | 25,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Krátkodobé pohledávky97,0 tis. Kč
- Peněžní prostředky395,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál100,0 tis. Kč
- Fondy ze zisku10,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let242,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření za období26,0 tis. Kč
- Krátkodobé závazky114,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
21 listin · 13 účetních závěrek- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 02.05.2022C 3618/SL17/MSPH· založeno 15. 12. 2022
- účetní závěrka r.2011-VZZC 3618/SL8/MSPH
- účetní závěrka r.2011-rozvahaC 3618/SL9/MSPH
- účetní závěrka r.2011-přílohaC 3618/SL10/MSPH
- účetní závěrka r.2011-přílohaC 3618/SL15/MSPH
- účetní závěrka r.2010-rozvahaC 3618/SL14/MSPH
- účetní závěrka r.2010-VZZC 3618/SL16/MSPH
- účetní závěrka r.2009-rozvahaC 3618/SL5/MSPH
- účetní závěrka r.2009-VZZC 3618/SL6/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 134/2009C 3618/SL1/MSPH
- účetní závěrka r.2009-přílohaC 3618/SL7/MSPH
- účetní závěrka r.2008-rozvahaC 3618/SL11/MSPH
- účetní závěrka r.2008-VZZC 3618/SL13/MSPH
- účetní závěrka r.2008-přílohaC 3618/SL12/MSPH
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 3618/SL2/MSPH
- podpisové vzoryC 3618/SL3/MSPH
- podpisové vzoryC 3618/SL4/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Sázená 38, 27324 okres Kladno,p.Velvary, Česká republika - neztotožněno20. 8. 1991 – 30. 4. 2014
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- James V.Krizspolečníkdo 13. 7. 2009
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. v insolvenci?
TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. tržby 745,0 tis. Kč.
Je firma TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. dosáhla zisku 26,0 tis. Kč.
Je TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. plátce DPH?
TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. sídlí?
TRANSCONTINENTAL CORPORATION spol.s r.o. má sídlo na adrese č.p. 38, Sazená, 273 24.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗