LOTTMANN INTERNATIONAL TECHNOLOGY, spol. s r.o.
Aktivní společnost
IČO: 15886441
DIČ: CZ15886441
Plánická 1241/36, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Elektrotechnika
27120
Datum vzniku:
1. 2. 1991
Základní kapitál:
100,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 973/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
montáže, oprava, údržba vyhrazených el. zař. a výroba rozvaděčů N.N; revize el. zařízení; poradenská činnost v oboru techn. zařízení …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Anna Lottmannová od 28. 4. 2015jednatel
-
Zdeněk Lottmann od 30. 10. 2015jednatelspolečníkPodíl: 30 %
-
Anna Lottmannová od 30. 10. 2015společníkPodíl: 20 %
-
Barbora Petrák Lottmannová od 30. 10. 2015společníkPodíl: 20 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma LOTTMANN INTERNATIONAL TECHNOLOGY, spol. s r.o. v insolvenci?
LOTTMANN INTERNATIONAL TECHNOLOGY, spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je LOTTMANN INTERNATIONAL TECHNOLOGY, spol. s r.o. plátce DPH?
LOTTMANN INTERNATIONAL TECHNOLOGY, spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma LOTTMANN INTERNATIONAL TECHNOLOGY, spol. s r.o. sídlí?
LOTTMANN INTERNATIONAL TECHNOLOGY, spol. s r.o. má sídlo na adrese Plánická 1241/36, Praha, 153 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗