Pekařství Veselý, spol. s r.o.

Aktivní společnost
IČO: 14802716
DIČ: CZ14802716
Vrážská 324, Černošice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Vrážská 324, Černošice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Potravinářství 10710
Datum vzniku: 7. 8. 1991
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 3369/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Pekařství; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. obory činnosti: - velkoobchod a maloobcho…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Mgr. Roman Svoboda od 23. 6. 2021
    jednatel
  • Olha Fizer od 30. 12. 2021
    společník
    Podíl: 3 %
  • Vasyl Kaganets od 30. 12. 2021
    společník
    Podíl: 3 %
  • Vlasta Svobodová od 14. 7. 2021
    společník
    Podíl: 94 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Pekařství Veselý, spol. s r.o. v insolvenci?

Pekařství Veselý, spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Pekařství Veselý, spol. s r.o. plátce DPH?

Pekařství Veselý, spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Pekařství Veselý, spol. s r.o. sídlí?

Pekařství Veselý, spol. s r.o. má sídlo na adrese Vrážská 324, Černošice, 252 28.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗