Elbros Corporation s r.o.

Aktivní společnost
IČO: 14707811
DIČ: CZ14707811
K Cihelnám 940/23, Plzeň

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: K Cihelnám 940/23, Plzeň Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 43120
Datum vzniku: 19. 4. 1991
Základní kapitál: 1,0 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 366/KSPL
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení; provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Vojtěch Vala od 31. 3. 2015
    jednatelspolečník
    Podíl: 80 %
  • Ing. Petra Valová od 11. 3. 2017
    společník
    Podíl: 20 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2024

Společnost Elbros Corporation s r.o. v roce 2024 dosáhla zisku 56,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 7 % na 2,5 mil. Kč.

2,5 mil. Kč
Tržby
56,0 tis. Kč
Zisk
3,5 mil. Kč
Aktiva
1,6 mil. Kč
Vlastní kapitál
52 %
Celková zadluženost
1,6 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2022 −256,0 tis., 2023 0, 2024 56,0 tis.2022−256,0 tis.20230202456,0 tis.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2022 2,1 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,5 mil.20222,1 mil.20232,3 mil.20242,5 mil.
Celkové výnosy (Kč)
Celkové výnosy (Kč): 2022 2,8 mil., 2023 2,4 mil.,20222,8 mil.20232,4 mil.2024–
Daň z příjmů (Kč)
Daň z příjmů (Kč): 2022 0, 2023 0, 2024 0202202023020240
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2024 2,5 mil. Kč 56,0 tis. Kč
2023 2,3 mil. Kč 0 Kč
2022 2,1 mil. Kč -256,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2024

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek701,0 tis. Kč
  • Zásoby1,3 mil. Kč
  • Krátkodobé pohledávky1,3 mil. Kč
  • Peněžní prostředky234,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál1,0 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let563,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období56,0 tis. Kč
  • Dlouhodobé závazky324,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky1,5 mil. Kč
  • Časové rozlišení24,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Společnost zastupuje každý z jednatelů samostatně.
Předchozí názvy:
  • ELBROS společnost s r.o.(do 5. 10. 2011)

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

3 listin · 3 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Elbros Corporation s r.o. v insolvenci?

Elbros Corporation s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Elbros Corporation s r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla Elbros Corporation s r.o. tržby 2,5 mil. Kč.

Je firma Elbros Corporation s r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2024 Elbros Corporation s r.o. dosáhla zisku 56,0 tis. Kč.

Je Elbros Corporation s r.o. plátce DPH?

Elbros Corporation s r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Elbros Corporation s r.o. sídlí?

Elbros Corporation s r.o. má sídlo na adrese K Cihelnám 940/23, Plzeň, 326 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗