FARMA POKLUDA, s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jan Pokluda od 16. 3. 2022jednatelspolečníkPodíl: 75 %
-
Mgr. Jaroslava Pokludová od 16. 3. 2022jednatelspolečníkPodíl: 25 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
7 listin · 5 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] rozvahaC 42002/SL5/KSPL
- účetní závěrka [2025] vzzC 42002/SL7/KSPL
- účetní závěrka [2025] přílohaC 42002/SL6/KSPL
- účetní závěrka [2023]C 42002/SL3/KSPL
- účetní závěrka [2022]C 42002/SL2/KSPL
- notářský zápis [NZ 72/2022, N 94/2022]C 42002/SL1/KSPL
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Vlastimil Pokludajednatel, společník16. 3. 2022 – 29. 5. 2026
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma FARMA POKLUDA, s.r.o. v insolvenci?
FARMA POKLUDA, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je FARMA POKLUDA, s.r.o. plátce DPH?
FARMA POKLUDA, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma FARMA POKLUDA, s.r.o. sídlí?
FARMA POKLUDA, s.r.o. má sídlo na adrese Rudné 284, Vysoká Pec, 362 21.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗