LDR, stavby a rekonstrukce, s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Andrii Bybliv od 11. 7. 2025jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
8 listin · 4 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.06.2026C 127480/SL9/KSBR
- notářský zápis [NZ 213/2025]C 127480/SL4/KSBR
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 898/2025]C 127480/SL6/KSBR
- účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 22.08.2023C 127480/SL2/KSBR
- notářský zápis [NZ 83/2022]C 127480/SL1/KSBR
- zakladatelské dokumentyC 127480/SL5/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Filipínského 1534/55, Židenice, 61500 Brno21. 9. 2023 – 11. 7. 2025
- Karlova 933/7, Maloměřice, 61400 Brno16. 3. 2022 – 21. 9. 2023
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Yuriy Lakhmanychjednatel, společník16. 3. 2022 – 11. 7. 2025
- Dmytro Dmytrovyč Raďjednatel, společník16. 3. 2022 – 14. 5. 2025
- Dmytro Radjednatel, společník16. 3. 2022 – 10. 3. 2025
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma LDR, stavby a rekonstrukce, s.r.o. v insolvenci?
LDR, stavby a rekonstrukce, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je LDR, stavby a rekonstrukce, s.r.o. plátce DPH?
LDR, stavby a rekonstrukce, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma LDR, stavby a rekonstrukce, s.r.o. sídlí?
LDR, stavby a rekonstrukce, s.r.o. má sídlo na adrese Nové sady 988/2, Brno, 602 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗