Žába rozjetá s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 14326299
U učiliště 1637/10, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: U učiliště 1637/10, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 46190
Datum vzniku: 8. 3. 2022
Základní kapitál: 5,0 tis. Kč
Spisová značka: C 363980/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod, služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v rozsahu oborů činností náležejících do ži…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jiří Műller od 8. 3. 2022
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost Žába rozjetá s.r.o. v roce 2025 zvýšila zisk o 190 % na 87,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 111 % na 1,6 mil. Kč.

1,6 mil. Kč
Tržby
87,0 tis. Kč
Zisk
1,1 mil. Kč
Aktiva
240,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
78 %
Celková zadluženost
7,9 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2022 62,0 tis., 2023 55,0 tis., 2024 30,0 tis., 2025 87,0 tis.202262,0 tis.202355,0 tis.202430,0 tis.202587,0 tis.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2022 953,0 tis., 2023 999,0 tis., 2024 742,0 tis., 2025 1,6 mil.2022953,0 tis.2023999,0 tis.2024742,0 tis.20251,6 mil.
Daň z příjmů (Kč)
Daň z příjmů (Kč): 2022 14,0 tis., 2023 13,0 tis., 2024 8,0 tis., 2025 23,0 tis.202214,0 tis.202313,0 tis.20248,0 tis.202523,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 1,6 mil. Kč 87,0 tis. Kč
2024 742,0 tis. Kč 30,0 tis. Kč
2023 999,0 tis. Kč 55,0 tis. Kč
2022 953,0 tis. Kč 62,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Dlouhodobý nehmotný majetek1,0 tis. Kč
  • Dlouhodobý hmotný majetek208,0 tis. Kč
  • Krátkodobé pohledávky811,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky83,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál5,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let148,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období87,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky863,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

5 listin · 4 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Žába rozjetá s.r.o. v insolvenci?

Žába rozjetá s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Žába rozjetá s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Žába rozjetá s.r.o. tržby 1,6 mil. Kč.

Je firma Žába rozjetá s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 Žába rozjetá s.r.o. dosáhla zisku 87,0 tis. Kč.

Kde firma Žába rozjetá s.r.o. sídlí?

Žába rozjetá s.r.o. má sídlo na adrese U učiliště 1637/10, Praha, 153 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗