Reality České Budějovice s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 14178567
DIČ: CZ14178567
Borovanská 738, Srubec
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Realitní činnost
6831
Datum vzniku:
20. 1. 2022
Základní kapitál:
2,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 31779/KSCB
Předmět podnikání (výběr):
Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; Realitní zprostředkování; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Přípravné a dokončovací st…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Mgr. Kateřina Nováková od 26. 4. 2023jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Vítězslav Novák od 20. 1. 2022jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Reality České Budějovice s.r.o. v insolvenci?
Reality České Budějovice s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Reality České Budějovice s.r.o. plátce DPH?
Reality České Budějovice s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Reality České Budějovice s.r.o. sídlí?
Reality České Budějovice s.r.o. má sídlo na adrese Borovanská 738, Srubec, 370 06.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗