Komplet motiv s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 14064103
DIČ: CZ14064103
Ó. Lysohorského 702, Frýdek-Místek

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Ó. Lysohorského 702, Frýdek-Místek Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 43120
Datum vzniku: 15. 12. 2021
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 87855/KSOS
Předmět podnikání (výběr): Provádění staveb, jejich změn a odstraňování; Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti; Zprostředkování obchodu a služeb …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Dalibor Sochorek od 15. 12. 2021
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Jiří Zdeněk od 17. 4. 2025
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Komplet motiv s.r.o. v insolvenci?

Komplet motiv s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Komplet motiv s.r.o. plátce DPH?

Komplet motiv s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Komplet motiv s.r.o. sídlí?

Komplet motiv s.r.o. má sídlo na adrese Ó. Lysohorského 702, Frýdek-Místek, 738 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗