BR company s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 11877740
DIČ: CZ11877740
Lohniského 901/7, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Specializované stavební práce
43120
Datum vzniku:
23. 9. 2021
Základní kapitál:
1,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 376608/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v oborech činnosti zapsaných v živno…; správa vlastního majetku; pronájem nemovitých věcí, bytů a nebytových prostor
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Volodimir Brjánik od 23. 9. 2021jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma BR company s.r.o. v insolvenci?
BR company s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je BR company s.r.o. plátce DPH?
BR company s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma BR company s.r.o. sídlí?
BR company s.r.o. má sídlo na adrese Lohniského 901/7, Praha, 152 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗