KFBH Real Estate s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 11734035
DIČ: CZ11734035
č.ev. 543, Kamenný Přívoz

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: č.ev. 543, Kamenný Přívoz Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Architektura a inženýrství 7112
Datum vzniku: 11. 8. 2021
Základní kapitál: 6,2 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 353049/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Zprostředkování obchodu a …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Renáta Koníčková od 11. 8. 2021
    jednatelspolečník
    Podíl: 44,1394 %
  • Tomáš Koníček od 13. 7. 2022
    jednatelspolečník
    Podíl: 55,8606 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma KFBH Real Estate s.r.o. v insolvenci?

KFBH Real Estate s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je KFBH Real Estate s.r.o. plátce DPH?

KFBH Real Estate s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma KFBH Real Estate s.r.o. sídlí?

KFBH Real Estate s.r.o. má sídlo na adrese č.ev. 543, Kamenný Přívoz, 252 82.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗