KOMPAN Steel Manufacturing s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Henning Nør Hansen od 16. 12. 2025jednatel
-
KOMPAN A/S od 16. 12. 2025společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
12 listin · 3 účetních závěrek- notářský zápis [NZ 603/2025]C 127561/SL12/KSBR· založeno 16. 12. 2025
- účetní závěrka [2024] rozvaha + výkazC 127561/SL11/KSBR· založeno 14. 10. 2025
- výroční zpráva [2024], zpráva auditora [2024]C 127561/SL10/KSBR· založeno 14. 10. 2025
- účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023]C 127561/SL9/KSBR· založeno 14. 11. 2024
- účetní závěrka [2023] rozvaha.C 127561/SL8/KSBR· založeno 25. 10. 2024
- notářský zápis [NZ 417/2023]C 127561/SL6/KSBR· založeno 15. 11. 2023
- notářský zápis [NZ 223/2023]C 127561/SL5/KSBR
- notářský zápis [N 2054/2021, NZ 1934/2021] Rozhodnutí jediného společníka o změně zakladatelské listiny a volbě jednateleC 352702/SL3/MSPH· založeno 21. 12. 2021
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 1157/2021], rozhod. o statut. orgánuC 352702/SL2/MSPH· založeno 20. 12. 2021
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 686/2021]C 352702/SL1/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- Malingan s.r.o.19. 7. 2021 – 20. 12. 2021
Předchozí sídla
- Biskupský dvůr 2095/8, Nové Město, 11000 Praha19. 7. 2021 – 17. 1. 2022
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Jesper Egelykke Jensenjednatel17. 12. 2021 – 16. 12. 2025
- Ing. Jan Hans, MBA, LL.M.jednatel29. 5. 2023 – 15. 11. 2023
- Ing. Soňa Hanákovájednatel21. 12. 2021 – 29. 5. 2023
- Tomáš Truxaprokuristado 29. 5. 2023
- SPIALIA SEspolečníkdo 20. 12. 2021
- Služby na míru s.r.o.jednatel19. 7. 2021 – 17. 12. 2021
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma KOMPAN Steel Manufacturing s.r.o. v insolvenci?
KOMPAN Steel Manufacturing s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je KOMPAN Steel Manufacturing s.r.o. plátce DPH?
KOMPAN Steel Manufacturing s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma KOMPAN Steel Manufacturing s.r.o. sídlí?
KOMPAN Steel Manufacturing s.r.o. má sídlo na adrese Vlastimila Pecha 1267/6, Brno, 627 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗