Chuchle Arena Praha, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 11637927
DIČ: CZ11637927
Radotínská 69/34, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Radotínská 69/34, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Sport a rekreace 93110
Datum vzniku: 2. 7. 2021
Datum zániku: 1. 12. 2026
Základní kapitál: 20,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 351405/MSPH
Předmět podnikání (výběr): hostinská činnost; prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin; chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) ubytovací služby pronájem a půjčování věcí movitých provozo…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Pavel Měchura od 14. 12. 2023
    jednatel
  • Ing. Zdeněk Havelka od 14. 12. 2023
    jednatel
  • Zuzana Rambová od 25. 5. 2026
    prokurista
  • Marcano, a.s. od 2. 7. 2021
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2024 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Za společnost jedná každý jednatel společnosti samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 25. 5. 2026
Datová schránka: ke46hyh

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

12 listin · 3 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí názvy

  • Chuchle Arena Prague, s.r.o.2. 7. 2021 – 18. 8. 2021

Předchozí sídla

  • Radotínská 69/34, Velká Chuchle, 15900 Praha23. 11. 2021 – 1. 12. 2026
  • Vladislavova 1390/17, Nové Město, 11000 Praha2. 7. 2021 – 23. 11. 2021

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Ing. Marie Vítekjednatel19. 1. 2022 – 14. 12. 2023
  • Ing. Vladimíra Durčákováprokuristado 24. 7. 2023
  • Mgr. Ing. Martin Němečekjednatel2. 7. 2021 – 19. 1. 2022

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Chuchle Arena Praha, s.r.o. v insolvenci?

Chuchle Arena Praha, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Chuchle Arena Praha, s.r.o. plátce DPH?

Chuchle Arena Praha, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Chuchle Arena Praha, s.r.o. sídlí?

Chuchle Arena Praha, s.r.o. má sídlo na adrese Radotínská 69/34, Praha, 159 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗