LXM motors s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 10914102
DIČ: CZ10914102
Malostranská 579, Šenov u Nového Jičína

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Malostranská 579, Šenov u Nového Jičína Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zemědělství 016
Datum vzniku: 2. 6. 2021
Základní kapitál: 1,0 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 86069/KSOS
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činností: Poskytování služeb pro…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • PhDr. Ing. Antonín Pončík, MBA od 2. 6. 2021
    jednatel
  • PhDr. Ing. Jan Kuběna, LL M od 16. 2. 2026
    jednatel
  • BONO auto a.s. od 23. 8. 2022
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma LXM motors s.r.o. v insolvenci?

LXM motors s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je LXM motors s.r.o. plátce DPH?

LXM motors s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma LXM motors s.r.o. sídlí?

LXM motors s.r.o. má sídlo na adrese Malostranská 579, Šenov u Nového Jičína, 742 42.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗