Realitní marketing s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 10888179
DIČ: CZ10888179
Čerpadlová 1034/2, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Čerpadlová 1034/2, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Reklama a průzkum trhu 73110
Datum vzniku: 25. 5. 2021
Základní kapitál: 1,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 408843/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v oborech činnosti: - Zprostředkován…; Správa vlastního majetku

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jakub Vrzala od 25. 5. 2021
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost v celém rozsahu samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 13. 11. 2024
Datová schránka: wswxa25
Další aktivní firmy na adrese sídla: 28

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

7 listin · 2 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí sídla

  • Riegrova 394/17, 77900 Olomouc25. 5. 2021 – 3. 7. 2024

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Martin Diblíček s.r.o.společníkdo 12. 8. 2022
  • Martin Diblíčekjednatel20. 6. 2022 – 1. 8. 2022
  • Aleš Macurajednatel25. 5. 2021 – 20. 6. 2022

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Realitní marketing s.r.o. v insolvenci?

Realitní marketing s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Realitní marketing s.r.o. plátce DPH?

Realitní marketing s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Realitní marketing s.r.o. sídlí?

Realitní marketing s.r.o. má sídlo na adrese Čerpadlová 1034/2, Praha, 190 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗