Stavby Přibylík s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 10887733
DIČ: CZ10887733
Moravské Prusy 75, Prusy-Boškůvky
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Výstavba budov
4120
Datum vzniku:
25. 5. 2021
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 123439/KSBR
Předmět podnikání (výběr):
Zednictví; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v rozsahu oborů činnosti: - Povrchov…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jakub Přibylík od 25. 5. 2021jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Stavby Přibylík s.r.o. v insolvenci?
Stavby Přibylík s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Stavby Přibylík s.r.o. plátce DPH?
Stavby Přibylík s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Stavby Přibylík s.r.o. sídlí?
Stavby Přibylík s.r.o. má sídlo na adrese Moravské Prusy 75, Prusy-Boškůvky, 682 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗