Výtahy VROM s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 10719831
DIČ: CZ10719831
Nad Kaplí 179, Trutnov

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Nad Kaplí 179, Trutnov Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Stroje a zařízení 28220
Datum vzniku: 30. 3. 2021
Základní kapitál: 50,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 47366/KSHK
Předmět podnikání (výběr): Montáž, opravy, revize a zkoušky zdvihacích zařízení; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Petr Kesler od 30. 3. 2021
    jednatelspolečník
    Podíl: 60 %
  • Kateřina Keslerová od 30. 3. 2021
    společník
    Podíl: 40 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Výtahy VROM s.r.o. v insolvenci?

Výtahy VROM s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Výtahy VROM s.r.o. plátce DPH?

Výtahy VROM s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Výtahy VROM s.r.o. sídlí?

Výtahy VROM s.r.o. má sídlo na adrese Nad Kaplí 179, Trutnov, 541 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗