WGW Invest s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 09996290
DIČ: CZ09996290
Na Kocínce 210/3, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Na Kocínce 210/3, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Odpadové hospodářství 38
Datum vzniku: 10. 3. 2021
Základní kapitál: 20,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 354757/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných); Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti; Zprostředkování obchodu a služeb …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Michal Gabriel od 19. 7. 2021
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Za společnost jedná jednatel samostatně.
Předchozí názvy:
  • PaintBros s.r.o.(do 19. 7. 2021)

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

9 listin · 6 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma WGW Invest s.r.o. v insolvenci?

WGW Invest s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je WGW Invest s.r.o. plátce DPH?

WGW Invest s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma WGW Invest s.r.o. sídlí?

WGW Invest s.r.o. má sídlo na adrese Na Kocínce 210/3, Praha, 160 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗