Global Repair Centres, s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 09925953
DIČ: CZ09925953
Palackého třída 1908, Pardubice
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Pronájem a leasing
77290
Datum vzniku:
16. 2. 2021
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 47138/KSHK
Předmět podnikání (výběr):
Zprostředkování obchodu a služeb; Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků; Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Libor Holý od 16. 2. 2021jednatel
-
Lukáš Cankař od 1. 1. 2023jednatel
-
Marcel Slouka od 1. 5. 2021jednatel
-
Global Expert, s.r.o. od 16. 2. 2021společníkPodíl: 100 %
-
Ing. Ivan Janovskij od 15. 4. 2026člen dozorčí rady
-
Ing. Petr Žaba od 29. 3. 2023člen dozorčí rady
-
Ing. Vladimír Mráz od 28. 11. 2023člen dozorčí rady
-
JUDr. Hana Machačová od 12. 3. 2025člen dozorčí rady
-
Mgr. Martin Laur od 12. 3. 2025člen dozorčí rady
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Global Repair Centres, s.r.o. v insolvenci?
Global Repair Centres, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Global Repair Centres, s.r.o. plátce DPH?
Global Repair Centres, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Global Repair Centres, s.r.o. sídlí?
Global Repair Centres, s.r.o. má sídlo na adrese Palackého třída 1908, Pardubice, 530 02.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗