PRISON ISLAND PRAHA s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 09055657
DIČ: CZ09055657
Kolbenova 893/39, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Sport a rekreace
9329
Datum vzniku:
23. 3. 2020
Základní kapitál:
41,6 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 330000/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v jejímž rámci mohou být společností vy…; - Hostinská činnost; - Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ayman Hatim Ibrahim Abdelrhman od 27. 2. 2024jednatel
-
Marwan Shazali od 27. 2. 2024jednatel
-
Robert Sebeni od 23. 3. 2020jednatelspolečníkPodíl: 20 %
-
PRISON ISLAND ENTERTAINMENT PARK L.L.C. od 29. 3. 2024společníkPodíl: 80 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma PRISON ISLAND PRAHA s.r.o. v insolvenci?
PRISON ISLAND PRAHA s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je PRISON ISLAND PRAHA s.r.o. plátce DPH?
PRISON ISLAND PRAHA s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma PRISON ISLAND PRAHA s.r.o. sídlí?
PRISON ISLAND PRAHA s.r.o. má sídlo na adrese Kolbenova 893/39, Praha, 198 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗