Dinero Infinito s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 08989605
DIČ: CZ08989605
Roztylská 1860/1, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Roztylská 1860/1, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Maloobchod 47300
Datum vzniku: 16. 3. 2020
Základní kapitál: 50,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 328779/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Sabina Daniszová od 16. 3. 2020
    jednatel
  • Dinero Uno s.r.o. od 16. 3. 2020
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Dinero Infinito s.r.o. v insolvenci?

Dinero Infinito s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Dinero Infinito s.r.o. plátce DPH?

Dinero Infinito s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Dinero Infinito s.r.o. sídlí?

Dinero Infinito s.r.o. má sídlo na adrese Roztylská 1860/1, Praha, 148 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗