Kamenictví Kůrka s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 08887934
DIČ: CZ08887934
Štěpánov 1, Přelouč

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Štěpánov 1, Přelouč Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Sklo a keramika 23700
Datum vzniku: 28. 1. 2020
Základní kapitál: 10,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 45242/KSHK
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Zpracování kamene

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ladislav Kůrka od 28. 1. 2020
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost Kamenictví Kůrka s.r.o. v roce 2025 snížila zisk o 34 % na 3,3 mil. Kč a tržby jí vzrostly o 1 % na 56,6 mil. Kč.

56,6 mil. Kč
Tržby
3,3 mil. Kč
Zisk
23,3 mil. Kč
Aktiva
18,3 mil. Kč
Vlastní kapitál
22 %
Celková zadluženost
14,1 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2021 1,3 mil., 2022 2,7 mil., 2023 5,0 mil., 2024 5,0 mil., 2025 3,3 mil.20211,3 mil.20222,7 mil.20235,0 mil.20245,0 mil.20253,3 mil.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2021 38,7 mil., 2022 47,0 mil., 2023 53,1 mil., 2024 56,1 mil., 2025 56,6 mil.202138,7 mil.202247,0 mil.202353,1 mil.202456,1 mil.202556,6 mil.
Daň z příjmů (Kč)
Daň z příjmů (Kč): 2021 326,0 tis., 2022 622,0 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,3 mil., 2025 874,0 tis.2021326,0 tis.2022622,0 tis.20231,2 mil.20241,3 mil.2025874,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 56,6 mil. Kč 3,3 mil. Kč
2024 56,1 mil. Kč 5,0 mil. Kč
2023 53,1 mil. Kč 5,0 mil. Kč
2022 47,0 mil. Kč 2,7 mil. Kč
2021 38,7 mil. Kč 1,3 mil. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek9,7 mil. Kč
  • Zásoby581,0 tis. Kč
  • Krátkodobé pohledávky920,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky12,2 mil. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál10,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let15,0 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření za období3,3 mil. Kč
  • Dlouhodobé závazky2,8 mil. Kč
  • Krátkodobé závazky2,2 mil. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost ve všech věcech samostatně.
Datová schránka: mqnpny4
Další aktivní firmy na adrese sídla: 6

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

6 listin · 5 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Kamenictví Kůrka s.r.o. v insolvenci?

Kamenictví Kůrka s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Kamenictví Kůrka s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Kamenictví Kůrka s.r.o. tržby 56,6 mil. Kč.

Je firma Kamenictví Kůrka s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 Kamenictví Kůrka s.r.o. dosáhla zisku 3,3 mil. Kč.

Je Kamenictví Kůrka s.r.o. plátce DPH?

Kamenictví Kůrka s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Kamenictví Kůrka s.r.o. sídlí?

Kamenictví Kůrka s.r.o. má sídlo na adrese Štěpánov 1, Přelouč, 535 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗