Recyklace Mýto s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 08773866
DIČ: CZ08773866
Za dráhou 680, Mýto

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Za dráhou 680, Mýto Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Odpadové hospodářství 38110
Datum vzniku: 13. 12. 2019
Základní kapitál: 1,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 38739/KSPL
Předmět podnikání (výběr): pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Martin Šoltys od 13. 12. 2019
    jednatel
  • Tomáš Chvojan od 13. 12. 2019
    jednatel
  • BAGGER HOLDING a.s. od 12. 12. 2024
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost Recyklace Mýto s.r.o. v roce 2025 snížila zisk o 25 % na 15,0 tis. Kč.

nezveřejňuje
Tržby
15,0 tis. Kč
Zisk
999,0 tis. Kč
Aktiva
82,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
92 %
Celková zadluženost
1,5 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2022 22,0 tis., 2023 24,0 tis., 2024 20,0 tis., 2025 15,0 tis.202222,0 tis.202324,0 tis.202420,0 tis.202515,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 nezveřejňuje 15,0 tis. Kč
2024 nezveřejňuje 20,0 tis. Kč
2023 nezveřejňuje 24,0 tis. Kč
2022 nezveřejňuje 22,0 tis. Kč

Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Krátkodobé pohledávky657,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky324,0 tis. Kč
  • Časové rozlišení18,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál1,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let66,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období15,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky917,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

7 listin · 4 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Recyklace Mýto s.r.o. v insolvenci?

Recyklace Mýto s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma Recyklace Mýto s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 Recyklace Mýto s.r.o. dosáhla zisku 15,0 tis. Kč.

Je Recyklace Mýto s.r.o. plátce DPH?

Recyklace Mýto s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Recyklace Mýto s.r.o. sídlí?

Recyklace Mýto s.r.o. má sídlo na adrese Za dráhou 680, Mýto, 338 05.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗