Pálenice Pavlík s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 08702454
DIČ: CZ08702454
Hanůvka 617/2, Kravaře

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Hanůvka 617/2, Kravaře Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Výroba nápojů 11010
Datum vzniku: 19. 11. 2019
Základní kapitál: 10,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 80458/KSOS
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Pěstitelské pálení Zprostř…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Andreas Pavlík od 19. 11. 2019
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Manfred Pavlík od 19. 11. 2019
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Pálenice Pavlík s.r.o. v insolvenci?

Pálenice Pavlík s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Pálenice Pavlík s.r.o. plátce DPH?

Pálenice Pavlík s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Pálenice Pavlík s.r.o. sídlí?

Pálenice Pavlík s.r.o. má sídlo na adrese Hanůvka 617/2, Kravaře, 747 21.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗