RCH Čerpadla s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 08692629
DIČ: CZ08692629
Na Vinici 648/27, Horka nad Moravou

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Na Vinici 648/27, Horka nad Moravou Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Opravy spotřebičů 95220
Datum vzniku: 14. 11. 2019
Základní kapitál: 30,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 80413/KSOS
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Robert Chytil od 14. 11. 2019
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma RCH Čerpadla s.r.o. v insolvenci?

RCH Čerpadla s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je RCH Čerpadla s.r.o. plátce DPH?

RCH Čerpadla s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma RCH Čerpadla s.r.o. sídlí?

RCH Čerpadla s.r.o. má sídlo na adrese Na Vinici 648/27, Horka nad Moravou, 783 35.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗