Sevents Czech Republic s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 08582734
DIČ: CZ08582734
Hrubínova 88, Poděbrady

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Hrubínova 88, Poděbrady Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Ostatní zpracovatelský průmysl 32
Datum vzniku: 11. 10. 2019
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 321438/MSPH
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepře…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Matěj Jarkovský od 11. 10. 2019
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno
2020 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

8 listin · 6 účetních závěrek
2019

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Sevents Czech Republic s.r.o. v insolvenci?

Sevents Czech Republic s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Sevents Czech Republic s.r.o. plátce DPH?

Sevents Czech Republic s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Sevents Czech Republic s.r.o. sídlí?

Sevents Czech Republic s.r.o. má sídlo na adrese Hrubínova 88, Poděbrady, 290 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗