Allstav company s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 08579211
DIČ: CZ08579211
Bojov 76, Čisovice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Bojov 76, Čisovice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 431
Datum vzniku: 3. 10. 2019
Základní kapitál: 1,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 321015/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Miluše Petráková od 3. 10. 2019
    jednatelspolečník
    Podíl: 80 %
  • Vasyl Tafiichuk od 3. 10. 2019
    společník
    Podíl: 20 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Allstav company s.r.o. v insolvenci?

Allstav company s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Allstav company s.r.o. plátce DPH?

Allstav company s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Allstav company s.r.o. sídlí?

Allstav company s.r.o. má sídlo na adrese Bojov 76, Čisovice, 252 10.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗