BJERING Invest s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 08479194
Jílovišťská 791, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Jílovišťská 791, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Realitní činnost 68310
Datum vzniku: 4. 9. 2019
Základní kapitál: 12,0 tis. Kč
Spisová značka: C 319568/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Pavel Duba od 24. 9. 2019
    jednatel
  • JUDr. Martina Dubová od 20. 2. 2024
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost BJERING Invest s.r.o. v roce 2025 vykázala vyrovnaný výsledek hospodaření 0 Kč.

0 Kč
Tržby
0 Kč
Výsledek hospodaření
14,0 tis. Kč
Aktiva
-1,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
107 %
Celková zadluženost
0,0 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2021 −3,0 tis., 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 02021−3,0 tis.20220202302024020250
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 02021–20220202302024020250
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 0 Kč 0 Kč
2024 0 Kč 0 Kč
2023 0 Kč 0 Kč
2022 0 Kč 0 Kč
2021 — -3,0 tis. Kč

Výkaz zisku a ztráty je podán, tržby z prodeje zboží, výrobků a služeb jsou v něm nulové.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Zdroje krytí majetku 2025

Pasiva

  • Základní kapitál12,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let-13,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky15,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

12 listin · 7 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma BJERING Invest s.r.o. v insolvenci?

BJERING Invest s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma BJERING Invest s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 BJERING Invest s.r.o. vykázala vyrovnaný výsledek hospodaření (bez zisku i ztráty) 0 Kč.

Kde firma BJERING Invest s.r.o. sídlí?

BJERING Invest s.r.o. má sídlo na adrese Jílovišťská 791, Praha, 155 31.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗