Veterinární klinika Liberec s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 07717768
DIČ: CZ07717768
Ostašovská 584/26, Liberec
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Veterinární činnost
75000
Datum vzniku:
12. 12. 2018
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 42826/KSUL
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Veterinární léčebné a preventivní činnosti; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
MVDr. Barbora Čajánková od 21. 12. 2021jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
MVDr. Martin Kareš od 12. 12. 2018jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
MVDr. Pavlína Karešová od 12. 12. 2018jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
MVDr. Vladimír Jurek od 12. 12. 2018jednatelspolečníkPodíl: 25 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Veterinární klinika Liberec s.r.o. v insolvenci?
Veterinární klinika Liberec s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Veterinární klinika Liberec s.r.o. plátce DPH?
Veterinární klinika Liberec s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Veterinární klinika Liberec s.r.o. sídlí?
Veterinární klinika Liberec s.r.o. má sídlo na adrese Ostašovská 584/26, Liberec, 460 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗