Horizon health pharma s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 07623089
DIČ: CZ07623089
Světova 523/1, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Světova 523/1, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Umění 900
Datum vzniku: 14. 11. 2018
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 304123/MSPH
Předmět podnikání: Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost, Činnost odborného lesního ho…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Daniele Caronelli od 20. 2. 2026
    jednatel
  • Jacopo Santi od 26. 3. 2025
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost Horizon health pharma s.r.o. v roce 2025 se propadla ze zisku do ztráty 20,8 mil. Kč a tržby jí vzrostly o 246 % na 40,9 mil. Kč.

40,9 mil. Kč
Tržby
20,8 mil. Kč
Ztráta
13,8 mil. Kč
Aktiva
-21,3 mil. Kč
Vlastní kapitál
253 %
Celková zadluženost
−150,4 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2023 −116,0 tis., 2024 63,0 tis., 2025 −20,8 mil.2023−116,0 tis.202463,0 tis.2025−20,8 mil.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2023 0, 2024 11,8 mil., 2025 40,9 mil.20230202411,8 mil.202540,9 mil.
Daň z příjmů (Kč)
Daň z příjmů (Kč): 2023 0, 2024 77,0 tis., 2025 020230202477,0 tis.20250
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 40,9 mil. Kč -20,8 mil. Kč
2024 11,8 mil. Kč 63,0 tis. Kč
2023 0 Kč -116,0 tis. Kč

Výkaz zisku a ztráty je podán, tržby z prodeje zboží, výrobků a služeb jsou v něm nulové.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Zásoby550,0 tis. Kč
  • Dlouhodobé pohledávky1,2 mil. Kč
  • Krátkodobé pohledávky9,8 mil. Kč
  • Peněžní prostředky2,1 mil. Kč
  • Časové rozlišení111,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál100,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let-595,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období-20,8 mil. Kč
  • Dlouhodobé závazky1,7 mil. Kč
  • Krátkodobé závazky33,3 mil. Kč
  • Časové rozlišení106,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předchozí názvy:
  • Screenwise s.r.o.(do 18. 9. 2024)

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

11 listin · 7 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Horizon health pharma s.r.o. v insolvenci?

Horizon health pharma s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Horizon health pharma s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Horizon health pharma s.r.o. tržby 40,9 mil. Kč.

Je firma Horizon health pharma s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 Horizon health pharma s.r.o. vykázala ztrátu 20,8 mil. Kč.

Je Horizon health pharma s.r.o. plátce DPH?

Horizon health pharma s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Horizon health pharma s.r.o. sídlí?

Horizon health pharma s.r.o. má sídlo na adrese Světova 523/1, Praha, 180 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗