Family kemp, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 07567766
DIČ: CZ07567766
Sluneční 114, Doksy

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Sluneční 114, Doksy Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Stravování a pohostinství 56100
Datum vzniku: 19. 10. 2018
Základní kapitál: 10,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 42506/KSUL
Předmět podnikání (výběr): Hostinská činnost; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Hana Kaštilová od 19. 10. 2018
    jednatelspolečník
    Podíl: 49 %
  • Pavel Šaroch od 19. 10. 2018
    společník
    Podíl: 51 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 13. 11. 2024
Datová schránka: t43mva2

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

10 listin · 8 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Family kemp, s.r.o. v insolvenci?

Family kemp, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Family kemp, s.r.o. plátce DPH?

Family kemp, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Family kemp, s.r.o. sídlí?

Family kemp, s.r.o. má sídlo na adrese Sluneční 114, Doksy, 472 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗