DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 07473885
DIČ: CZ07473885
Staroměstská 534, Třinec

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Staroměstská 534, Třinec Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Pozemní doprava 49410
Datum vzniku: 19. 9. 2018
Základní kapitál: 260,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 75929/KSOS
Předmět podnikání (výběr): Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jinými soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesa…; Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jinými soupravami o největší povolené hmotnosti přesahu…; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Omar Mohamed Zakaria od 6. 10. 2020
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. v roce 2025 snížila ztrátu o 19 % na 9,3 mil. Kč a tržby jí klesly o 64 % na 27,8 mil. Kč.

27,8 mil. Kč
Tržby
9,3 mil. Kč
Ztráta
45,3 mil. Kč
Aktiva
-47,6 mil. Kč
Vlastní kapitál
205 %
Celková zadluženost
−20,6 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2021 5,6 mil., 2022 −24,5 mil., 2023 −8,2 mil., 2024 −11,5 mil., 2025 −9,3 mil.20215,6 mil.2022−24,5 mil.2023−8,2 mil.2024−11,5 mil.2025−9,3 mil.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2021 74,6 mil., 2022 84,2 mil., 2023 68,3 mil., 2024 77,3 mil., 2025 27,8 mil.202174,6 mil.202284,2 mil.202368,3 mil.202477,3 mil.202527,8 mil.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 27,8 mil. Kč -9,3 mil. Kč
2024 77,3 mil. Kč -11,5 mil. Kč
2023 68,3 mil. Kč -8,2 mil. Kč
2022 84,2 mil. Kč -24,5 mil. Kč
2021 74,6 mil. Kč 5,6 mil. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Krátkodobé pohledávky43,7 mil. Kč
  • Peněžní prostředky1,6 mil. Kč
  • Časové rozlišení11,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál260,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let-38,5 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření za období-9,3 mil. Kč
  • Krátkodobé závazky92,9 mil. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.
Datová schránka: 4czj5wx
Další aktivní firmy na adrese sídla: 239

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

15 listin · 8 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • HERSBERGER s.r.o.společníkdo 14. 10. 2020
  • Radek Byrtusjednatel19. 9. 2018 – 6. 10. 2020
  • LANGENDORF s.r.o.společníkdo 13. 7. 2020

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. v insolvenci?

DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. tržby 27,8 mil. Kč.

Je firma DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. vykázala ztrátu 9,3 mil. Kč.

Je DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. plátce DPH?

DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. sídlí?

DOPRAVNÍ SPOLEČNOST VANGARD s.r.o. má sídlo na adrese Staroměstská 534, Třinec, 739 61.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗